Twoje uwagi
DO GÓRY
O nas
Redakcja
Kontakt
Katarzyna Osior | 01 kwietnia 2015

temat miesiąca: energia

Już przeszło od dwóch lat oglądamy, słuchamy, obserwujemy, myślimy, debatujemy, czytamy, snujemy domysły, dyskutujemy, komentujemy razem z Wami. Nic jednak nie trwa wiecznie: w kwietniu wszystko to dobiegnie końca. Przestajemy. Mówimy: stop. Zrywamy z tym.Portal kulturalny Kulturnatywnie.pl w kwietniu przestanie istnieć.
Idzie nowa energia, nowy rozwój. Zostaje jedno: cykle.
Kulturnatywnie.pl robi miejsce dla swojego następcy.
W kwietniu przeistoczy się w portal kulturalny Z CYKLU.PL.  


Cykle autorskie towarzyszyły nam od samego początku i nadal będą nam towarzyszyć, będą definiować naszą perspektywę patrzenia. Mocniej zajmiemy się cyklicznością kultury, przenikaniem się jej różnorodnych sfer. Korzystając z tego, że cykl ma to do siebie, że stale się odnawia, zapragniemy stworzyć takie miejsce w internecie, do którego zawsze dopływa świeżość, energia właśnie. Będziemy rozwijać kulturę!  


Od 3 kwietnia szukajcie nas na www.kulturnatywnie.zcyklu.pl.
Niebawem zaprosimy Was do naszego nowego domu: www.zcyklu.pl.


Zmieniamy się z energią!


Katarzyna Osior (ur. 1992 r.) – redaktor naczelna portalu Kulturnatywnie.pl, studentka filologii polskiej i kulturoznawstwa wiedzy o kulturze na Uniwersytecie Warszawskim. Obserwuje rzeczywistość z wrodzoną dociekliwością, wyznając zasadę, że ciekawość to pierwszy stopień nie do piekła, lecz do wiedzy. Wielbicielka prozy Brunona Schulza, piosenek Agnieszki Osieckiej i czekolady mlecznej. Pisze i czyta, bo wierzy w to, że na początku zawsze było, jest i będzie Słowo.
http://k.wnp.pl/i/075/722/m600xd.gif