Twoje uwagi
DO GÓRY
O nas
Redakcja
Kontakt

redakcja

Michał Ciemniewski (ur. 1991 r.) – student kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Emigrant z egzotycznej Lubelszczyzny. Posiadacz czarnego pasa prokrastynacji. Muzyka jest jedyną rzeczą, wokół której potrafi skoncentrować myśli na dłużej niż pięć minut. Wielki miłośnik popu i jego adwokat z urzędu, broniący tego gatunku przed podłymi oszczerstwami.
W przyszłości chce zostać samolotem.
______________________
Witold Dąbrowski (ur. 1991 r.) – student kulturoznawstwa, grafik i malarz z powołania i z zawodu, pisarz amator. Pasjonat sztuk wizualnych i literatury, uwielbia fantastykę, muzykę elektroniczną, mistykę i surrealizm.
______________________
Paweł Gładysz (ur. 1992 r.) – student filologii angielskiej i biologii na Uniwersytecie Gdańskim. Podobno o życiu myśli w kategoriach filmu. Wielbiciel zbrodni fikcyjnej – demaskowanej przez Herkulesa Poirot bądź Sherlocka Holmesa. Romantycznie niespokojny, wiecznie poszukujący w swoim tempie; zwolennik psychologii behawioralnej i obserwator kultury popularnej. Uważa, że najważniejsze są drobiazgi oraz że dzień bez kubka zielonej herbaty to dzień stracony.
______________________
Antoni Kaja (ur. 1993 r.) - student filologii angielskiej, humanista duchem. W wolnych chwilach pochłania nałogowo książki, obserwuje zakręcone losy fikcyjnych postaci telewizyjnych i poszukuje wrót do alternatywnych światów (w celach, oczywiście, czysto naukowych). Czuje niebezpieczny pociąg do czarnych charakterów pokroju Hannibala Lectera czy Normana Batesa. Interesuje go kultura brytyjska, ale bardziej w swojej nieco pokręconej postaci; zachwyt wzbudza w nim wszystko to, co związane z Latającym Cyrkiem Monty Pythona, ceni ironię, sarkazm i czarny humor; z wypiekami na twarzy obserwuje przygody Doktora Who. Uważa, że w życiu człowieka najważniejsza jest jego pasja.
______________________
Karolina Pastor (ur. 1992 r.) – studentka filologii polskiej i filologii włoskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Za swój atrybut uważa dzierżone w dłoni pióro, a gdy trzeba – klawiaturę komputera. Kocha słowo i z jego pomocą tworzy, a przynajmniej święcie w to wierzy. Prepolonistka, która wciąż się uczy – na własnych i cudzych błędach, gramatycznych zwłaszcza. Świetnie widzi i słyszy – doskonały początek dla tego, kto przede wszystkim chce pisać.
______________________
Magdalena Pawłowska (ur. 1991 r.) – studentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim, kinomanka, nieprofesjonalna degustatorka kuchni wszelakiej, kibic piłki nożnej, mól książkowy, miłośniczka kotów.
______________________
Agata Zuzanna Starownik (ur. 1992 r.) – studiuje polonistykę i historię sztuki w ramach MISH-u w Warszawie. Stara się wierzyć w Prawdę, Dobro, Piękno. Ma nadzieję, że jednak do nich zmierzamy. Kocha fiołki, koty i zachody słońca.
______________________
Agnieszka Szypulska (ur. 1991 r.) – studentka kulturoznawstwa. Słucha ulicy i ogląda ludzi. Tropi narracje, szczególnie te miejskie. Lubi opowiadać niestworzone historie o warszawskich zakątkach i robi to zawodowo. Szybko się zakochuje. W miejscach, książkach i fikcyjnych mężczyznach.
______________________
Piotr Wróblewski (ur. 1992 r.) – student. Organizator PIF PAF Music Festival. Zwolennik polskiej muzyki. Chciałby zainteresować ludzi muzyką, koncertami i zespołami, których nie usłyszą w popularnych mediach.